Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Naše tipy, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, křesťanství, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, státní správa, politici, věda, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, filozofie, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, historie, umělci, lékařství, sport, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: zeměpis, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší tapety na plochu zdarma, F, Texty blahopřání, Pozadí na PC ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, R, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Biografie slavných osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, Dopravní značky

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministři, Nobelova cena, Miliardáři, Zpěvačky, New Jersey Devils, Komik, Itálie, Slovák, ČSSD, Vládce, Básník, Spisovatel, KSČ, Rakousko-Uhersko, První republika, Hejtmani, Básníci, Ministr, Trest smrti, Brno, Herečka, Zpěvačka, Skladatel, Dallas Stars, Kněz, Starověký Egypt, Máj, Druhá světová válka, Olympiáda, Maršál, Válka, Rétorika, Prezidenti ČR, Exilový prezident, Pedagog, Vůdce apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace, volný čas a zábava

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, notebook, počítač, mobilní telefon, phablet, PC, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, smartphone a pro operační systémy OSX, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Mint, Red Hat Linux, Chrome OS, Android, SUSE Linux, Slackware. Tapety na plochu počítače z kategorií psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, zvířata, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, wallpapery, auta, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, sportovní pozadí, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1280x854, 1152x1920, 1152x768, 1440x960, 1440x900, 2560x1440, 2048x1080, 1600x2560, 2560x1600, 412x846, 360x640, 1600x1200, 1680x1050, 1440x2560, 1536x2048, 2048x1536 atd.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atmosféra, Mrazík, K Tisku, Jmenovka, Vánoční kaktus, Stromeček, Láska nebeská, Lego, Přání, Jingle Bells, Strom, Německy, Bramborový salát, Václavské náměstí, Ježíš Kristus, Dárky, Pastýř, Hostina, Nový rok, Cesmína, Patchwork, Monitor, Vánoční světýlka, K Vytištění, Korálky, Vánoční stromeček, Obrazovka, Štědrý večer, Advent, Tapeta, Osvětlení do oken apod.

Keywords:Nej hry online, Obrázky na plochu počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky států světa, pro děti, Adventní magazín, Přehled států světa a jejich vlajek, Zlínský kraj, internet, odkazy, F

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, sport, nástroje, chemie, věda, jídlo, bankovnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, politika, příroda, různé, zločin a právo, zkratky, software, psychologie, školství, latina, účetnictví, filozofie, náboženství a křesťanství, nápoje, fyzika, literatura atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Super free web games zdarma, F, Tapety na plochu zdarma, doporučujeme, zdroje informací, info, Poker online, výukové pomůcky, R, webové stránky, internetové stránky

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, vlastnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, záliby, herectví, herci a herečky, filozofie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, křesťanství, školství, národnost, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, psychologie, věda, politika, profese a zaměstnání atd.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, zadarmo, Super free web games zdarma, FarmVille social network browser game, Přehled zkratek a akronymů, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled vlajek USA, Přáníčka k výročí svatby, linky, multimédia, Přehled souborových přípon

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Fóry, fórky, kameňáky, vtipy, černý humor, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fóry, fórky, kameňáky, vtipy, černý humor, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O manželství apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Rčení, motta, moudrosti, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Rčení, motta, moudrosti, hlášky, moudra, bonmoty, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: cestování, školství, zdarma, webovky, Online testy zdarma bez registrace, Obrázek Domina, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby, volný čas, Modelky a celebrity,

Jeden fór na závěr. Vtip Výdělek díky Facebooku: Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Partnerské weby
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Naše tipy
Obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.