Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, nemoce, zločin a právo, psychologie, zkratky, materiály, chemie, počítače, technika, hardware, software, věda, stavebnictví, bankovnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, literatura, jídlo, latina, školství, cestování, nástroje, matematika, rostliny atd.

Vtipné texty, fóry, černý humor, frky, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, černý humor, frky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Dopravní značky, internet, Slovník pojmů Co je to?, K, Levné letenky, V, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, Draw poker, multimédia, počítače, pro děti, Obrázky, kliparty

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Relaxační hry, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Adventury, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, měny, geocaching, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, země EU, hudební zkratky apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v displej, notebook, počítač, mobilní telefon, tablet, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače, PC, phablet a pro operační systémy Windows 95, Chrome OS, Lubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií voda a bubliny, auta, hudební tapety, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, letadla, květiny, kytky, rostliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 2560x2048, 640x480, 2048x1080, 2560x1600, 2160x3840, 1152x1920, 1920x1200, 1366x1024, 800x600, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1536x2560, 360x640, 1280x768, 1920x1280, 1440x2560 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Keywords:kuriozity, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Fond d écran, Přehled souborových přípon, doporučujeme, Státní vlajky zemí, Juventus Turín, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, M, Full HD pozadí na PC

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Full HD pozadí na PC - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v notebook, mobil, displej, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, phablet, ultrabook, PC, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows XP, SUSE Linux, BlackBerry OS, Lubuntu, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 98, Windows 2000, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní a závodní auta, fantasy, Rally, závody aut, Formule 1, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 412x846, 360x720, 1920x1440, 2560x1440, 1152x1920, 320x568, 1920x1280, 1080x1920, 800x1280, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1600x900, 1280x800, 2160x3840 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: URL, Vlajky států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajka Jamajky, Slovník pojmů Co je to?, humor, A, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Prapory regionů a království, zábava, weby, zeměpis

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Diplomat, Rétorika, Továrník, Angličané, Antropolog, Historik, Máj, Herec, Stoletá válka, Vojevůdce, Hokej, Hudba, Renesance, Pittsburgh Penguins, Florida Panthers, Imitátor, Čeští králové, Prezidenti, New Jersey Devils, Nobelova cena, Manýrismus, Náboženství, Češi, Novinář, Královna, Žijící, Američan, Poslanec, Podnikatel, Brno, Komik, Country, Komunisté, Kladno, Habsburkové, Prezidenti ČR apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: HIV pozitivní, Zavražděn, Orlík, Slovák, Sci-fi, Florida Panthers, Upálen, Textař, Rétorika, Komunista, KHL, Sebevražda, Československo, Renesance, Washington Capitals, Česká královna, Královna, Romantismus, Američan, Angličané, Císař, Stoletá válka, Ministr, Husité, Podnikatelé, Olympijští vítězové, Trenérka, Prezidenti, Podnikatel, Ekonom, Spisovatel, Archivář, Vůdce, Itálie, Herečka, Prezidenti USA apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, křesťanství, zločin a právo, poruchy, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, osobnosti, přezdívky, nadpřirozené osoby, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, filozofie, psychologie, umělci, vlastnosti, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, mytologie atd.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: hyperlinky, internetové stránky, školství, Přáníčka k výročí svatby, webovky, pro dospělé, Super online hry zdarma, Vánoční zábava, zdarma, webové stránky, Prapory regionů a království

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Diplomat, Rétorika, Továrník, Angličané, Antropolog, Historik, Máj, Herec, Stoletá válka, Vojevůdce, Hokej, Hudba, Renesance, Pittsburgh Penguins, Florida Panthers, Imitátor, Čeští králové, Prezidenti, New Jersey Devils, Nobelova cena, Manýrismus, Náboženství, Češi, Novinář, Královna, Žijící, Američan, Poslanec, Podnikatel, Brno, Komik, Country, Komunisté, Kladno, Habsburkové, Prezidenti ČR apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Logické, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Obrázky na PC, volný čas, Přehled států světa a jejich vlajek, zdroje informací, Online životopisy, biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, linky, odkaz, Hry pro kluky, R, Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na PC ke stažení, Omalovánky zdarma ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajka Trinidadu a Tobago
Naše tipy
Vlajky měst středočeského kraje
Zajímavé internetové odkazy
Burundi
Tipy na zajímavé weby
Grunge hudební rockový styl
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.