Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, měny, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky apod.

PC pozadí pro Windows - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, obrazovka počítače, PC, tablet, displej, mobilní telefon, smartphone, notebook, monitor, počítač, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows NT, SUSE Linux, Mac, Windows XP, Windows 2000, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Linux Mint, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, motorky, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 1800x1440, 1536x2048, 1680x1050, 3200x1200, 1366x768, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1024x768, 800x600, 1920x1280, 1440x900, 375x667, 854x480, 2560x1920, 1080x1920 atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro nejmenší online, Obrázky, kliparty, Obrázky k vytištění a vybarvení, Skvělé hry online zdarma, doporučujeme, zajímavosti, Obrázky k jmeninám, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, výukové pomůcky, A

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, latina, český jazyk, nápoje, školství, politika, literatura, různé, rostliny, fyzika, matematika, počítače, lékařství a medicína, chemie, cestování, psychologie, nástroje, zkratky, materiály, sport, příroda, kultura, jídlo, věda atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, vlastnosti, zločin a právo, záliby, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, státní správa, věda, žurnalisté a novináři, umělci, osobnosti, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politika, herectví, herci a herečky, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, přezdívky atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:odkaz, cestování, počítače, B, Onlinovky - online hry, Full HD tapety na PC zdarma, Přehled formátů souborů, F, World flags, Nejhranější online hry zdarma, tipy, zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Postřehové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro dva hráče a tak dále.

Kameňáky, vtípky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, pro děti, weby, Vlajka Dominiky, Full HD tapety na PC zdarma, školství, Stručný encyklopedický slovník, Flags of the world countries, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Vlajky jednotlivých států USA, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, geocaching, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Charta 77, Čeští králové, Státník, Vojevůdce, Právník, Slovák, Češi, Komik, Rock ‚n‘ Roll, Vládce, Vůdce, Trenérka, Poslanec, Kancléř, Malíř, Mim, Slováci, Podnikatel, Olympijští vítězové, Skladatel, Trest smrti, Protektorát, Sci-fi, Prezidenti, Florida Panthers, New York Rangers, Náboženství, Country, Dramatik, Architekt, Starověký Egypt, Faraon, Herec, Císař, Manýrismus, Překladatel apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Wyoming, Delaware, Nevada, Vermont, Arkansas, Kentucky, Rhode Island, Nebraska, Idaho, Tennessee, New York, Arizona, Nové Mexiko, Michigan, Kalifornie, Wisconsin, Virginie, Jižní Karolína, Louisiana, Texas, Washington, Maine, Georgie, Illinois, Alabama atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Nejhranější online hry zdarma, linky, Tapety na plochu hmyz, K, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Obrázky k vybarvení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, hyperlinky, zeměpis

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, geocaching, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Charta 77, Čeští králové, Státník, Vojevůdce, Právník, Slovák, Češi, Komik, Rock ‚n‘ Roll, Vládce, Vůdce, Trenérka, Poslanec, Kancléř, Malíř, Mim, Slováci, Podnikatel, Olympijští vítězové, Skladatel, Trest smrti, Protektorát, Sci-fi, Prezidenti, Florida Panthers, New York Rangers, Náboženství, Country, Dramatik, Architekt, Starověký Egypt, Faraon, Herec, Císař, Manýrismus, Překladatel apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, matematika, hardware, cestování, nemoce, počítače, jídlo, nástroje, český jazyk, materiály, věda, příroda, náboženství a křesťanství, chemie, politika, nápoje, psychologie, kultura, internet, zločin a právo, stavebnictví, sport, latina, ekonomie a ekonomika atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit soubory těchto typů: šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, dokumenty apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, mapy, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, přístroje, věda, květiny, Vánoce a Advent, rostliny, symboly, ptáci, stavby, hmyz, nápoje, zvířata, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy zdarma, zábava, Dopravní značky, zdroje informací, Omalovánky k vytištění pro děti, A, volný čas, Onlinovky zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vánoční magazín, Online hry pro děti zdarma, Wallpapers na plochu,

Jeden fór na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Partnerské weby
Sportovní obrázky na plochu PC
Naše tipy
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Bývalá vlajka Československa
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.