Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: NHL, Producent, Náboženství, Československo, Miliardáři, Hudba, Obchodník, Nežijící, Žhavé výstřely, Vražedkyně, Starověký Egypt, Egypt, Vojáci, Florida Panthers, Novinář, Státník, Historik, Česká královna, Spisovatel, Básník, Husité, Protektorát, Němci, Zpěvák, Normalizace, Romantismus, Mluvčí, Sebevražda, Životopis, Textařka, AIDS, HIV pozitivní, Rakousko-Uhersko, Vrah, Žijící, Američan apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, ftipy

Chcete se uvolnit? černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O ženách, O Windows, O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Němcích apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: odkaz, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, č, Obrázek Těhotenství, webové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Proxy server, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, A, Dopravní značení

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, školství, software, nemoce, jídlo, sport, kultura, materiály, příroda, český jazyk, účetnictví, nástroje, zkratky, hardware, rostliny, internet, filozofie, počítače, chemie, cestování, latina, nápoje, věda, fyzika atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v monitor, smartphone, počítač, PC, displej, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Android, Windows 7, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Microsoft Windows 8, Java ME, macOS. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, rostliny, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, letadla, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, sportovní pozadí, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, auta, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, zvířata, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 2048x1536, 1080x1800, 2160x3840, 1600x2560, 1280x960, 1920x1440, 854x480, hi res 2560x1920, 750x1334, 360x760, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 2560x1440, 2560x2048 atd.

Keywords:volný čas, Obrázky vlajek měst ČR, Online testy zdarma bez registrace, cestování, Cape Verde, URL, kuriozity, Online hry zdarma, FC Bayern Munich, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam státních vlajek

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Logické hry, Barbie hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, online html5 hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. PF, Jmenovky, Tapeta, Vosí hnízda, Pro děti, Milka, Osvětlení do oken, Štěstí, Jarmark, Slámový adventní věnec, bezlepkové cukroví, Zdraví, Písnička, Pokrmy, Vánoční světýlka, Brno, Kapr, Ostrava, Špalda, Nový rok, Advent, Ježíš Kristus, Vánoční kaktus, Jmelí, Láska nebeská, Staroměstské náměstí, Vánoční svíčky, Jezulátko, Osvětlení, Omalovánky, Košíčky apod.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Biografie známých osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Britney Spears, pro děti, F, Online hry pro děti zdarma, Křesťanské omalovánky k tisku, Životopisy osobností, internetové stránky, multimédia, Dopravní značky

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Střílečky a podobně.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Sportovní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Strategie a tak dále.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, Arsenal FC England, Adventní magazín, weby, počítače, Sierra Leone, Seznam vlajek amerických států, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států USA

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Střílečky a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Hlášky, bonmoty, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky, rčení

Slavné citáty, Hlášky, bonmoty, přísloví, motta, moudrosti, myšlenky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o člověku, přísloví o naději od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, sport, halloween, přístroje, ovoce, zelenina, květiny, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, osobnosti a lidé, hmyz, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, symboly, láska, nástroje a přístroje, auta, ženy a dívky, rostliny, stavby, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: webovky, Státy a jejich prapory, odkazy, zajímavosti, Staré hry online, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, humor, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky zdarma, zdarma, zeměpis, Selena Gomez,

Jeden fór na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Anguilly
Zajímavé internetové odkazy
Hlavní město Praha
Partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy
Vlajky organizací
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.