Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, nápoje, ekonomie a ekonomika, školství, internet, počítače, software, cestování, zkratky, náboženství a křesťanství, český jazyk, lékařství a medicína, sport, psychologie, věda, nástroje, účetnictví, matematika, zločin a právo, jídlo, latina, politika, různé, stavebnictví atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, Přání, přáníčka, blahopřání, Vánoční magazín, Státní vlajky zemí, B, Omalovánky pro děti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Hry pro nejmenší online, Tapety na PC, webovky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v ultrabook, mobil, monitor, mobilní telefon, tablet, smartphone, PC, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, FreeBSD, Windows 98, BlackBerry OS, Windows Me, Java ME, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Lubuntu. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, Formule 1, fraktály, free wallpapers, hmyz a pavouci, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 1152x1920, 375x667, 1366x1024, 1600x2560, 2560x1440, 1280x854, 1600x1200, 3200x1800, 1536x2048, 1600x900, 1280x960, 2560x2048, 1680x1050, 375x812, 1920x1080 Full HD atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, cestování, Nej hry online, doporučujeme, Tapety na plochu stavby, Webové online hry zdarma, Pozadí na PC, pro děti, Vlajky afrických zemí, Hry pro kluky, multimédia, odkazy

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zelenina, nápoje, ovoce, jídlo a nápoje, láska, stavby, halloween, náboženství, mapy, Vánoce a Advent, ženy a dívky, muži, přístroje, smajlíci a emotikony, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, hudba, dopravní prostředky, symboly, ptáci atd.

černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O manželství, Frky o tchýních, O Windows, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip pro děti i dospělé

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Super online kvízy, volný čas, F, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Seznam přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Adventní magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, tipy

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť pro děti i dospělé

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Střílečky, Logické hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Karetní hry a tak dále.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie apod.

Tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, PC, tablet, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows 7, Android, Windows 98, Java ME, Windows 2000, Windows Me, OSX, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, auta, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, Roztomilá zvířátka, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hudební tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, budovy a stavby. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 1920x1200, 800x1280, 1440x2560, 1600x1200, 1920x1440, 412x846, 1152x768, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1680x1050, 1536x2048, 1920x1280, 1800x1440, 1152x864 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: Online hry zdarma, hyperlinky, č, Armenia, Biografie slavných osobností, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značky, Přání a přáníčka, pro dospělé, školství, výukové pomůcky

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Informace pro děti i dospělé

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Frky, vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, linky, humor, Dopravní značky, Online hry zdarma, zábava, kuriozity, Vlajky spojených států amerických, Kliparty zdarma, A, internet, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Partnerské weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Tipy na zajímavé weby
World Flags
Zajímavé internetové odkazy
Angola
Doporučené odkazy
Grunge hudební styl
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.