Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Rakousko-Uhersko, Imitátor, Generalissimus, Vládce, Mim, Mluvčí, Olympiáda, Normalizace, Herečka, Básníci, Miliardáři, Vražedkyně, Herec, Máj, Nežijící, Zpěvačka, Filozof, KHL, Němci, Manýrismus, Ital, Československo, Teolog, Dramatik, Ekonom, Hudba, AIDS, Poslanec, Stoletá válka, Komik, Svatý, Pop, Exilový prezident, Slováci, KSČ apod.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Síť, internet, počítače, hry

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: tipy, doporučujeme, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, Kasína, Státní prapory zemí světa, cestování, zeměpis, Mesin slot, Federace USA, školství, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty pro Office

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Štěstí, Jedle, Anděl, Košíčky, Samolepky, Štědrý večer, Rostliny, Vánoční svícen, Vánoční filmy, Šišky, Jezulátko, Adventní věnec, Alkoholový kalendář, Tablet, Vánoční pozadí, Milka, Vánoční tapety, Ostrava, Striezelmarkt, Keramika, Plocha, K Vytisknutí, K Tisku, bezlepkové cukroví, Vánoční ozdoby, Vánoční hvězda, Tichá noc, Pro děti, Vídeň, Adventní kalendář apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:internetové stránky, weby, ú, Superhry a hry online zdarma, Countries and flags, počítače, Online testy zdarma, Obrázky, kliparty, Tapety na plochu oceán a moře, info, zdroje informací, Nejlepší online hry zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Postřehové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vtipné texty, ftipy, kameňáky, frky, fórky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, kameňáky, frky, fórky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Vánoční web, Přehled formátů souborů, Kraj Vysočina, URL, zajímavosti, internet, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, V, Prapory českých měst, Obrázky na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, přístroje, Vánoce a Advent, hudba, věda, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, rostliny, nástroje a přístroje, halloween, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, ovoce, zelenina, muži, náboženství, hmyz, zvířata, láska, smajlíci a emotikony atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Informace, internet, počítače, hry

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, PC, tablet, mobilní telefon, ultrabook, notebook, displej, smartphone a pro operační systémy Mac, Android, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Slackware, Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows NT, Windows XP. Wallpapers na PC z kategorií tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, ptáci, motorky, fraktály, květiny, Rally, závody aut, fantasy, velkoměsta a noční život, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 2048x1536, 768x1024, 1600x2560, 1280x800, 1600x1200, 1440x2560, 1080x1920, 1536x2560, 375x812, 1600x900, 1200x1920, 750x1334, 1152x864, 2560x2048, 1920x1080 atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Tapety na PC zdarma ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Střední Amerika, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, pro děti, Taylor Swift, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, A, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, přístroje, Vánoce a Advent, hudba, věda, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, rostliny, nástroje a přístroje, halloween, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, ovoce, zelenina, muži, náboženství, hmyz, zvířata, láska, smajlíci a emotikony atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Vánoční magazín, kuriozity, zábava, Super online kvízy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy slavných osobností, Počítačové tapety pro Windows, M, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Širokoúhlé tapety na PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Partnerské weby
Country flags
Naše tipy
Vlajka Antiguy a Barbudy
Doporučené odkazy
Přání k narození dítěte
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.