Kdo má svátek?
Kdo, kdy má, slaví svátek, jmeniny?

Odkazy na jiné stránky

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, zkratky, náboženství a křesťanství, politika, sport, matematika, software, chemie, jídlo, rostliny, nástroje, psychologie, literatura, stavebnictví, materiály, účetnictví, příroda, cestování, nemoce, český jazyk, internet, latina, ekonomie a ekonomika, věda atd.

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, květiny, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, muži, zelenina, osobnosti a lidé, hudba, nápoje, láska, ptáci, sport, halloween, auta, stavby, ovoce, dopravní prostředky, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, mapy, Vánoce a Advent, věda, symboly atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching apod.

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Vánoce, Santa, Rumové řezy, Vánoční hvězda, Vánoční ubrusy, Nový rok, Jmelí, Vánoční stromeček, Alkoholový kalendář, Jedle, Recepty, Adventní věnec, Anglicky, Vánoční světýlka, Popelka, Vánoční svíčky, Zdraví, Bůh, Osvětlení, Text, Třásně, Staroměstské náměstí, Plocha, Vánoční koule, Samolepky, Písnička, Dia, Vinná klobása, Lego, Štěstí apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.